NUSRETTİN DİNLER, KEMAL BİLİM
logo

SON DAKİKA

POLİS HABERLERİ

Anaokulu Öğrencileri ''Kanka Polis'' İle Tanıştı

anaokulu-ogrencileri-kanka-polis-ile-tanisti Siirt İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, anaokulu öğrencilerini "Kanka Polis" ile tanıştırarak, eğlendirdi.

Polisler Meydandan Çekilsin

polisler-meydandan-cekilsin Siirt’te yaşanan olaylarda 12 yaşındaki bir çocuğun, polisin attığı gaz fişeğiyle ağır yaralandığını iddia eden Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Siirt İl Başkanı Reşit Teymur, 6-8 Ekim

İzinsiz Gösterilere Polis Gazla Müdahele Etti

izinsiz-gosterilere-polis-gazla-mudahele-etti Siirt'te izinsiz gösteri yapan gruba polis müdahale etti.

Siirt'te İzinsiz Gösteriler Devam Ediyor

siirtte-izinsiz-gosteriler-devam-ediyor Siirt'te, izinsiz gösteri yapan gruplara polis müdahale etti.

Siirt Polisinden Bağımlılık Mücadelesi

siirt-polisinden-bagimlilik-mucadelesi Siirt İl Emniyet Müdürlüğünce 362 kişiye yönelik "Madde Bağımlılığı ve Kullanımı ile Mücadele" konferansları düzenlendi.

Polis Aracının Çaptığı Kişi Hayatını Kaybetti

polis-aracinin-captigi-kisi-hayatini-kaybetti Siirt’te devriye gezen polis otosunun çaptığı yaya hayatını kaybetti.

DBP ile Polis Arasında Gerginlik

dbp-ile-polis-arasinda-gerginlik Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Siirt İl Başkanlığı tarafından basın açıklaması yapılacağı sırada bir kişinin gözaltına alınması gerginliğe neden oldu.

İtfaiye ’den Polis Evinde Yangın ve Deprem Tatbikatı

itfaiye-den-polis-evinde-yangin-ve-deprem-tatbikati- Siirt Polisevi personeline olası bir yangın sırasında nasıl müdahale edileceğine ilişkin olarak itfaiye ekipleri tarafından eğitim verildi.

Ev Baskınıyla 5 Kişi Gözaltına Alındı

ev-baskiniyla-5-kisi-gozaltina-alindi Siirt’te sabah saatlerinde Ulus ve Barış mahallelerinde kar maskeli özel tim ve polisler tarafından sabah saatlerinde yapılan ev baskınlarında Kobani eylemlerine katıldıkları gerekçesiyle 5 kişi

Polis Merkezine Saldırı

polis-merkezine-saldiri- Siirt kent merkezinde bulunan Cumhuriyet Polis Karakolu’nu bugün akşam saatlerinde yapılan saldırının ardından çıkan çatışmada, 1 polis memuru yaralandı.

Polis Karakoluna Av Tüfeğiyle Saldırı: 2 Polis Yaralı

polis-karakoluna-av-tufegiyle-saldiri-2-polis-yarali Sokak çatışmalarının sürdüğü Siirt’te göstericiler, polis karakoluna av tüfeğiyle saldırdı, 2 polis yaralandı.

Siirt'te Hırsızlar Yakalandı

siirtte-hirsizlar-yakalandi Siirt'te polis, 2 ayrı olayda hırsızlık yaptıkları tespit edilen 2 kişiyi yakaladı.

Polisten Sahte Para Uyarısı

polisten-sahte-para-uyarisi Siirt Emniyet Müdürlüğü, son günlerde en çok şikâyetlerden birisi olan piyasaya sahte para salınması olaylarına karşı vatandaşları uyardı. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde sahte paraların piyasaya

Siirt'te Altı Kişi Gözaltına Alındı

siirtte-alti-kisi-gozaltina-alindi Hakkında tutuklama kararı bulunan kişiyi gözaltına almaya çalışan 5 polisin, zanlının arkadaşlarının saldırısı sonucu yaralandığı olayla ilgili 6 kişi gözaltına alındı.

Siirt'te Polis Lojmanlarına Saldırı

siirtte-polis-lojmanlarina-saldiri Terör örgütü yandaşı bir grup, polis lojmanlarına el yapımı patlayıcı, molotofkokteyli ve havai fişeklerle saldırdı.

Polis Meslek Yüksek Okulu'nda Eğitim Dönemi Başladı

polis-meslek-yuksek-okulunda-egitim-donemi-basladi Siirt Polis Meslek Yüksek Okulu 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı, törenle başladı.

Siirt'te Polis Memuru İntihar Etti

siirtte-polis-memuru-intihar-etti Siirt’in Kurtalan ilçesinde bunalıma giren bir polis memuru intihar etti.

Vali Tutulmaz, Yaralı Polis Memurunu Ziyaret Etti

vali-tutulmaz-yarali-polis-memurunu-ziyaret-etti Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Emniyet Müdürü Metin Özkan ile birlikte, Merkez Dumlupınar Mahallesi'nde meydana gelen kavgada yaralanan polis memurunu ziyaret etti.

Zırhlı Polis Aracı Devrildi

zirhli-polis-araci-devrildi Siirt'te, Diyarbakır'ın Lice ilçesindeki olayları protesto etmek için düzenlenen izinsiz gösteride zırhlı aracın devrilmesi sonucu 4 polis yaralandı.

155 Polis İmdat'ta SMS Devri

155-polis-imdatta-sms-devri Siirt Emniyet Müdürlüğü, vatandaşın telefonla kısa mesaj göndererek kolluk kuvvetlerine ulaşabileceklerini bildirdi.