antlar inşaat
logo

SON DAKİKA

POLİS HABERLERİ

Paralel Yapının Dershane ve Yurtlarına Polis Baskını

paralel-yapinin-dershane-ve-yurtlarina-polis-baskini Siirt Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen idari soruşturma kapsamında paralel yapıya ait dershane ve yurtlara baskın düzenlendi.

Şehit Polis Yamaner İçin Yardım Kampanyası

sehit-polis-yamaner-icin-yardim-kampanyasi Siirt'te hücre evlerine yönelik yapılan operasyonda şehit olan başpolis memuru Yalçın Yamaner için yardım kampanyası başlatıldı.

Şehit Polis Yamaner İçin Mevlit Okutuldu

sehit-polis-yamaner-icin-mevlit-okutuldu Siirt'te geçen hafta hücre evlerine düzenlenen operasyonda şehit olan polis memuru Yalçın Yamaner için okutulan mevlit programına çok sayıda vatandaş katıldı.

Siirtli Gençlerden Polislere Moral Ziyareti

siirtli-genclerden-polislere-moral-ziyareti Siirt'te bir araya gelen bir grup gençler terör örgütüne yönelik sürdürülen operasyonlarda görev yapan polisleri moral vermek amacıyla ziyaret ederek ikramda bulundular.

Şehit Polis Yamaner İçin Taziye Kuruldu

sehit-polis-yamaner-icin-taziye-kuruldu Siirt'te terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit düşen polis memuru Yalçın Yamaner için düzenlenen taziyeye vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

Şehit Düşen Polis İçin Tören Düzenlendi

sehit-dusen-polis-icin-toren-duzenlendi Siirt kent merkezindeki iki ayrı mahallede PKK'nın hücre evlerine dün yapılan operasyonlarda şehit olan özel harekat polis memuru Yalçın Yamaner için Siirt'te tören düzenlendi.

Siirt'teki Olayda 1 Polis Şehit Oldu

siirtteki-olayda-1-polis-sehit-oldu Ulus mahallesinde meydana gelen çatışmada özel harekat polisi Yalçın Yamaner şehit oldu.

Siirt'teki Olayda 1 Polis Şehit Oldu, 7 PKK'lı Öldürüldü

siirtteki-olayda-1-polis-sehit-oldu-7-pkkli-olduruldu Siirt'te vatandaşların ihbarı üzerine tespit edilen hücre evlerine operasyon düzenlendi.

HDP'lilerin Yürüyüşüne Polis Müdahalesi

hdplilerin-yuruyusune-polis-mudahalesi Halkları Demokratik Partisi (HDP) İl Örgütü tarafından yapılan yürüyüşe polis izin vermeyince gerginlik yaşandı. 2 kişi gözaltına alındı.

Polislerden Suriyeli Öğrencilere Giyim Yardımı

polislerden-suriyeli-ogrencilere-giyim-yardimi Siirt İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından Siirt'te eğitim gören Suriyeli çocuklar için hazırlanan giyim ve kırtasiye malzemelerin bulunduğu hediyeler dağıtıldı.

Siirt'te Polis Karakoluna Bombalı Saldırı

siirtte-polis-karakoluna-bombali-saldiri Siirt kent merkezinde polis karakol ve lojmanına dün akşam el yapımı patlayıcı ile saldırı düzenlendi.Karakol bahçesinde infilak eden patlayıcı karakoldaki bazı camların kırılmasına neden oldu

Polis Lojmanlarında Yangın Tatbikatı

polis-lojmanlarinda-yangin-tatbikati Siirt'teki Şehit Ali Düger Polis Lojmanlarında gerçekleştirilen yangın tatbikatı, gerçeğini aratmadı.

Kalp Krizi Geçiren Polise Tören Düzenlendi

kalp-krizi-geciren-polise-toren-duzenlendi Siirt'te iki gün önce evinde kalp krizi geçiren polis memuru vefat etti.

Kayalıklardan Düşen 1'i Polis 2 Kişi Yaralandı

kayaliklardan-dusen-1i-polis-2-kisi-yaralandi Siirt Bölge Trafik Şube Müdürlüğü binasının arkasındaki alanda dengesini kaybederek kayalıklardan düşen 1’i polis, 2 kişi yaralandı.

Cumhuriyet Polis Merkezi Tarandı

cumhuriyet-polis-merkezi-tarandi Siirt, kent merkezindeki Cumhuriyet Polis karakolu akşam saatlerinde uzun namlulu silahlarla tarandı.

Suruç Katliamı Protestosuna Polis Müdahalesi

suruc-katliami-protestosuna-polis-mudahalesi Siirt’te, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen patlamayla ilgili AK Parti il binası önüne yürümek isteyen gruba izin verilmeyince olaylar çıktı, 10 kişi gözaltına alındı.

Şehit Polisin Failleri Yakalandı

sehit-polisin-failleri-yakalandi Siirt’te şüpheli bir aracı durdurmak isterken açılan ateş sonucu şehit edilen polis memuru Bünyamin Torğut’un katil zanlısı olduğu iddia edilen 4 kişi yakalandı.

Şehit Polis İçin Siirt'te Tören Düzenlendi

sehit-polis-icin-siirtte-toren-duzenlendi Siirt’te şüpheli bir aracı durdurmak isterken açılan ateş sonucu şehit olan polis memuru Bünyamin Torğut için Siirt Valiliği önünde tören düzenlendi.

Siirt'te Silahlı Saldırı 1 Polis Şehit Oldu

siirtte-silahli-saldiri-1-polis-sehit-oldu Siirt'te kaçakçılık şüphesiyle durdurulan otomobilden polis ekiplerine açılan ateş sonucu bir polis memuru şehit oldu.

Siirt'te 16 Polis Emekli Edildi

siirtte-16-polis-emekli-edildi Siirt'te, aralarında Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'nın kardeşi Halil Dumanlı'nın da bulunduğu 16 emniyet personeli emekliye sevk edildi.