özkale beton
logo

SON DAKİKA

POLİS HABERLERİ

DBP ile Polis Arasında Gerginlik

dbp-ile-polis-arasinda-gerginlik Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Siirt İl Başkanlığı tarafından basın açıklaması yapılacağı sırada bir kişinin gözaltına alınması gerginliğe neden oldu.

İtfaiye ’den Polis Evinde Yangın ve Deprem Tatbikatı

itfaiye-den-polis-evinde-yangin-ve-deprem-tatbikati- Siirt Polisevi personeline olası bir yangın sırasında nasıl müdahale edileceğine ilişkin olarak itfaiye ekipleri tarafından eğitim verildi.

Ev Baskınıyla 5 Kişi Gözaltına Alındı

ev-baskiniyla-5-kisi-gozaltina-alindi Siirt’te sabah saatlerinde Ulus ve Barış mahallelerinde kar maskeli özel tim ve polisler tarafından sabah saatlerinde yapılan ev baskınlarında Kobani eylemlerine katıldıkları gerekçesiyle 5 kişi

Polis Merkezine Saldırı

polis-merkezine-saldiri- Siirt kent merkezinde bulunan Cumhuriyet Polis Karakolu’nu bugün akşam saatlerinde yapılan saldırının ardından çıkan çatışmada, 1 polis memuru yaralandı.

Polis Karakoluna Av Tüfeğiyle Saldırı: 2 Polis Yaralı

polis-karakoluna-av-tufegiyle-saldiri-2-polis-yarali Sokak çatışmalarının sürdüğü Siirt’te göstericiler, polis karakoluna av tüfeğiyle saldırdı, 2 polis yaralandı.

Siirt'te Hırsızlar Yakalandı

siirtte-hirsizlar-yakalandi Siirt'te polis, 2 ayrı olayda hırsızlık yaptıkları tespit edilen 2 kişiyi yakaladı.

Polisten Sahte Para Uyarısı

polisten-sahte-para-uyarisi Siirt Emniyet Müdürlüğü, son günlerde en çok şikâyetlerden birisi olan piyasaya sahte para salınması olaylarına karşı vatandaşları uyardı. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde sahte paraların piyasaya

Siirt'te Altı Kişi Gözaltına Alındı

siirtte-alti-kisi-gozaltina-alindi Hakkında tutuklama kararı bulunan kişiyi gözaltına almaya çalışan 5 polisin, zanlının arkadaşlarının saldırısı sonucu yaralandığı olayla ilgili 6 kişi gözaltına alındı.

Siirt'te Polis Lojmanlarına Saldırı

siirtte-polis-lojmanlarina-saldiri Terör örgütü yandaşı bir grup, polis lojmanlarına el yapımı patlayıcı, molotofkokteyli ve havai fişeklerle saldırdı.

Polis Meslek Yüksek Okulu'nda Eğitim Dönemi Başladı

polis-meslek-yuksek-okulunda-egitim-donemi-basladi Siirt Polis Meslek Yüksek Okulu 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı, törenle başladı.

Siirt'te Polis Memuru İntihar Etti

siirtte-polis-memuru-intihar-etti Siirt’in Kurtalan ilçesinde bunalıma giren bir polis memuru intihar etti.

Vali Tutulmaz, Yaralı Polis Memurunu Ziyaret Etti

vali-tutulmaz-yarali-polis-memurunu-ziyaret-etti Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Emniyet Müdürü Metin Özkan ile birlikte, Merkez Dumlupınar Mahallesi'nde meydana gelen kavgada yaralanan polis memurunu ziyaret etti.

Zırhlı Polis Aracı Devrildi

zirhli-polis-araci-devrildi Siirt'te, Diyarbakır'ın Lice ilçesindeki olayları protesto etmek için düzenlenen izinsiz gösteride zırhlı aracın devrilmesi sonucu 4 polis yaralandı.

155 Polis İmdat'ta SMS Devri

155-polis-imdatta-sms-devri Siirt Emniyet Müdürlüğü, vatandaşın telefonla kısa mesaj göndererek kolluk kuvvetlerine ulaşabileceklerini bildirdi.

Yuva Çocukları Özel Hareketi Ziyaret Ettiler

yuva-cocuklari-ozel-hareketi-ziyaret-ettiler Siirt'te Çocuk Evlerinde koruma ve bakım altında bulunan çocuklar, Özel Hareket Şube Müdürlüğünü gezdiler.

Veysel Karani Beldesinde Polis Merkezi Hizmete Girdi

veysel-karani-beldesinde-polis-merkezi-hizmete-girdi Siirt'in Baykan ilçesine bağlı, daha önce güvenliği jandarma tarafından sağlanan Veysel Karani beldesinde polis merkezi açıldı.

Veysel Karan-i Beldesinde Polis Amirliği Açılacak

veysel-karan-i-beldesinde-polis-amirligi-acilacak Siirt'in Baykan İlçesine bağlı Veysel Karan-i Beledisine İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Polis Amirliği açılacak.

Siirt Akademi'den Köy Okullarına Kırtasiye Yardımı

siirt-akademiden-koy-okullarina-kirtasiye-yardimi Siirt İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Şirvan Yatağan köyü ilkokulunu ziyaret ederek öğrencilere kırtasiye yardımı yaptı.

Siirt'te Okul Polisi Uygulaması Başladı

siirtte-okul-polisi-uygulamasi-basladi İl Emniyet Müdürlüğü'nün, yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte ilk ve ortaöğretimlerin tamamında 'okul polisi' uygulaması başlattığı duyuruldu.

Polis Vatandaşları Dolandırıcılara Karşı Uyardı

polis-vatandaslari-dolandiricilara-karsi-uyardi Siirt Emniyet Müdürlüğü vatandaşların kendilerini kamu görevlisi olarak tanıtan dolandırıcılara karşı uyardı